Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Rozmiar niestandardowy Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304L OEM JIS 2D Surface
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L/316 |
| Grubość: | 0,3-300 mm |
ASTM JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej En Standard 2,5 mm 201 316
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 201.316.304.316L |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm |
ASTM 201 409L Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 3 mm płyta Inox
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 201 304 316 409L 420 |
| Grubość: | 0,4 mm-6 mm / 3 mm-100 mm |
430 316 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Jasna płyta 4ftx8FT Matowe wykończenie
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201 304 316 409L 420 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm do walcowania na zimno |
2,0 mm 310S 430 Blacha ze stali walcowanej na zimno z 2B BA HL Mirror Metal
| Standard: | SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 304 316 310S 430 |
| Grubość: | 0,1-2,0 mm lub dostosowane |
309s Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno ASTM EN 20mm gruby niestandardowy rozmiar
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316 |
| Grubość: | 20-100mm |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 6 mm Lustro BA
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
Klasa 2507 Blacha cewki ze stali nierdzewnej 0,3 mm SS 347H do budowy
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 347H |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
2B Wykończenie blachy walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej 4,0 mm 316L Mill Edge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316L |
| Grubość: | 4,0-6,0 mm |
7mm 4x8 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Aisi 316 430 403 2B 8k Wykończenie lustrzane
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 316 430 403 |
| Grubość: | 0,12-0,6 mm |

