Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
304 płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 0,3 mm 1 mm 3 mm 5 mm grubość
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
BA Jasna powierzchnia 0,3 mm Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 201 202 304 316 316L 2B
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Stopień: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
OEM ASTM EN 202 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Płyta o niestandardowym rozmiarze z wykończeniem HL
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316L |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Grubość 0,12-3,0 mm 310S 309 Blacha ze stali walcowanej na zimno 2B Powierzchnia BA
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/Lustro/HL/Nr 1 |
0,5 mm ASTM 304 Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej, naciskając HL do naczyń kuchennych
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Wytłaczane/Złote/Różowe Złoto/Czarne Złoto |
430 410 Blachy ze stali nierdzewnej na zimno 20 mm 319 SS Plate
| Tolerancja: | -0,75 mm |
|---|---|
| stopień: | 304 316 410 430 s32750 |
| Grubość: | 0,2-20mm |
309 UNS Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno S30900 do wymiennika ciepła
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 309 |
| grubość: | 0,3-3,0 mm |
SUS 309S 405 Taśmy klejące ze stali nierdzewnej 0,5 mm
| Materiał: | SS 309S |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Żądanie klienta |
GB JIS 202 Tłoczenie blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
0,1 mm AISI 904L Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej BA Surface1250X2500mm
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 904L 304L 316L |
| Grubość: | 0,1-0,5 mm |

