Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
409 410 420 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 4 mm
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | Wymóg |
316 304 Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 0,5 mm Anti Corrosion ASTM Polished
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| gatunek: | 304/316L |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
JIS 316 304 Blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 2B Powierzchnia 0,3 mm
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| gatunek: | 316 304 |
| Grubość: | 0,3 mm (15 mm) |
304 304L 316 310 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Odbicie lustrzane 2B Wykończenie 0,6 mm
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM304 304L 316 310 |
| Grubość: | 0,12-0,6 mm |
GB 304 Blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 110 mm Odporność na rdzę
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 304 |
| Grubość: | 0,3-110 mm |
304 316L 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,08 mm - 3 mm Półtwarde lustro 2B
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-6 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
0,25 - 3,0 mm Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Powierzchnia Inox 317 310S Inox
| Standard: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| Grubość: | 0,25-3,0 mm |
12.0mm 316 420 Blacha windy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno BA Lustro
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Gatunek: | 304 316 420 |
| Grubość: | 0,5-5,0 mm lub dostosowane |
Blacha ze stali nierdzewnej 316L walcowana na zimno 0,3-100 mm z powierzchnią lustrzaną HL
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316L |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
ASTM A240 Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej AISI 18K 6MM Grade
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |

