Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
BA ASTM 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 304L 316L 201 |
| Grubość: | 0,2 mm-5,0 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 4 mm 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Lustrzana metalowa płyta
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 430 403 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
Cewki ze stali nierdzewnej 316L 410 Cewki ze stali nierdzewnej walcowane na gorąco na zimno Klasa 316
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 1-6 mm lub w razie potrzeby |
| Szerokość: | 20-2000 mm |
440c 304 Cewki walcowane na gorąco ze stali nierdzewnej 1/2 "OD X 50 Ft
| Materiał: | SS 316 |
|---|---|
| Stopień: | 300 Series |
| Długość: | Żądanie klienta |
Cewki 24 Gauge walcowane na zimno ze stali nierdzewnej 304 316l Grade 201 1mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, JIS, AISI, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 10-1000m |
| Szerokość: | 1 mm-1000 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Grubość: | Cienka blacha: 0,1 mm-3 mm Gruba płyta: 3 mm-16 mm dodatkowo |
AISI 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno JIS OEM z powierzchnią Ba
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316/316L |
| Grubość: | 0,5-80mm |
2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Inox 201 202 310 316 14ga
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200/300/400 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
AISI EN 310s Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Rozmiar niestandardowy 0,3 - 100 mm Płyta 2D
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 304/310s/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
JIS Ss 301 316L 304 BA Wykończenie blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,25-2,5 mm
| Standard: | EN10088-2, GB3280 |
|---|---|
| Stopień: | 301 316L 304,300seria |
| grubość: | 0,25-2,5 mm |

