Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
SS 2B Lustro walcowane na zimno ze stali nierdzewnej Panel 317L 410S
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 3000 mm 430 Pokrycie ścian 24 Gauge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 430 |
| Grubość: | 0,5-80mm |
Astm 410 430 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Powierzchnia 5,0 mm HL Magnetyczna
| Orzecznictwo: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Gatunek: | 430 410 |
| Grubość: | 4,0-12,0 mm |
316L Hairline 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 16 Panel pomiarowy
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
0,25 mm 201 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej ferrytycznej 202 Plat SS Sheet
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 201-202-304-316-310 |
| Grubość: | 0,25-4,0 mm lub dostosowane |
10 mm AISI 301 302 Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 1200 mm HR z powierzchnią nr 1
| Standard: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 301 302 316 304 304h |
| Grubość: | 4.0-20mm lub dostosowane |
4 "Sch 10 201 304 430 Pręty okrągłe ze stali nierdzewnej z fabrycznymi podstawowymi kolorami
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | 303/304 |
| Długość: | 1000-6000mm |
201 410 Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 430 Grubość 6 mm bez szwu
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Grubość: | 0,15 mm-10 mm lub dostosowane |
Pvd 18k 0,15 mm walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej szczotkowana powierzchnia
| Standard: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 316Ti |
| Grubość: | 0,12-3,0 mm lub dostosowane |
904 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno dla budownictwa Certyfikat CE
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 904 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |

