Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
430 polerowanych taśm ze stali nierdzewnej 0,9 mm 150 mm 2B Odwijanie powierzchni
| Materiał: | AISI 201,304,309S |
|---|---|
| Stopień: | 200,300 serii |
| Długość: | 1500 mm lub jako wymóg |
UNS S17700 6mm cewka ze stali nierdzewnej 304
| Materiał: | SS 321 |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Żądanie klienta |
AISI SUS 201 430 Arkusz blachy cewki ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia BA HL
| Standard: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | AISI SUS Ss 201 304 316 430 |
| Grubość: | 0,12-5,0 mm lub dostosowane |
Matowe jasne walcowane blachy ze stali nierdzewnej 2,5 3,0 mm 304 316L 4 stopy x 8 stóp Płyta
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Stopień: | 304 316L |
| Grubość: | 0,25 mm ~ 20 mm |
1/16 "taśmy ze stali nierdzewnej cewki ze stali nierdzewnej 304 316 410
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,9 mm |
| Szerokość: | Zgodnie z wymaganiami klienta |
202 cewki ze stali nierdzewnej rolka 20 mm x 3 m taśma ścienna ze stali nierdzewnej 316
| Gatunek: | 200 300 400 serii |
|---|---|
| Grubość: | jako żądanie |
| Długość: | jako żądanie |
Zero Spangle walcowana na zimno blacha stalowa ocynkowana w cewce SGCC SGCD JIS G3302
| Wygląd: | bańka lub bez bańki |
|---|---|
| Grubość: | 0,15–3 mm |
| kolor: | Srebro |
420 405 Taśma ze stali nierdzewnej 0,9 mm
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm |
| Szerokość: | 2-1219mm |
100mm 420 Taśmy ze stali nierdzewnej Cewka 20mm 316l
| Materiał: | AISI 316L, 304L |
|---|---|
| Stopień: | 300 Series |
| Długość: | 6000 mm lub jako wymóg |
Cewka ze stali nierdzewnej o linii włosów 24 cale 301 paski ze stali nierdzewnej 3 mm walcowane na zimno
| Stopień: | Serie 200, 300, 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,35 mm lub jako żądanie |
| Długość: | 5500 mm na żądanie |

