Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej do jasnego frezowania 0,12 - 4,0 mm 304 321 202 BA 2B Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | 304 321 202 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
409 410 430 420 304L 316 301 Stryczek z walcowanej na zimno stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej PVD Hairline 301 310S 316L 5,0 mm
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 301 304 310S 316L |
| Grubość: | 5.0mm |
SS 201 316 310S Blacha ze stali nierdzewnej 3 mm Płyty walcowane na zimno z powierzchnią 2B
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 301 304 310S 316L |
| Grubość: | 3.0mm |
Blacha ze stali nierdzewnej BA Hairline 5,0 mm 301 310S 316L 2B JIS ASTM
| Standard: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| Stopień: | 301 304 310S 316L |
| Grubość: | 5,0 mm |
Tisco 16ga BA Blacha ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie Cięta krawędź 316 317 304 4x8 6,0 mm
| Standard: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201304301316316Ti, 316L, 321, 410S |
| Grubość: | 0,3-6,0 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej Inox ASTM Walcowana na zimno BA Lustro 430 316 316L 321 2b
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 430 316 316L 321 |
| Grubość: | dostosowane, 0,35 mm ~ 0,50 mm |
304 321 310s Blacha ze stali nierdzewnej szczotkowana walcowana na zimno powierzchnia BA
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Frezowanie jasnych blach ze stali nierdzewnej 0,28 mm 201 J3 304 8k Powierzchnia linii włosów
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Grubość: | 0,28 ~ 3 mm lub dostosowane |
SUS ASTM Blacha ze stali nierdzewnej Ss 430 2B BA Lustro wykończona winda
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 410 420 430 |
| Grubość: | 0,3 mm |

