Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Cewka ze stali nierdzewnej o szerokości 2000 mm z naciętą krawędzią 430 304 316 904L
| Minimalne zamówienie: | 3 tony |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczne lub magnetyczne |
253Ma Taśmy metalowe ze stali nierdzewnej 316 1,2 mm Duplex 2205 2507 254SMO
| Stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,15 mm - 4,00 mm |
| Długość: | Wymagania klienta |
304 321 202 Blacha ze stali nierdzewnej 485 mm 0,5 mm Grubość BA 2B Powierzchnia walcowana na zimno
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 321 202 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
304 304l 301 Taśma ze stali nierdzewnej hartowanej sprężynowo 5mm
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |
A283 A306 E34-2 A37-2 Czarna płytka żelaza, płytka stali węglowej walcowana na zimno
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm-12000 mm |
| Materiał: | Stal węglowa |
Mill Edge 3.0mm Arkusze ze stali nierdzewnej Ss 904L 2B Polerowana konstrukcja przemysłowa
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN itp |
|---|---|
| stopień: | 904 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
Frezowanie blachy ze stali nierdzewnej 0,6 Mm Jasne 0,35 Mm 316L 201 430
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 316L 304 201 430 |
| Grubość: | 0,35-2,50 |
Frezowanie blachy ze stali nierdzewnej TISCO Jasne 0,35 - 2,50 mm 304 316 316L 430
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Stopień: | 316L 304 201 430 |
| Grubość: | 0,35-2,50 |
17-7 Ph Dekoracyjna taśma ze stali nierdzewnej 40 mm walcowana na gorąco
| Stopień: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Grubość: | 0,15 mm - 4,00 mm |
| Długość: | 1000–6000 mm |
202 201 HR Blachy ze stali nierdzewnej 5 mm 10 mm SUS
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 202 201 |
| Grubość: | 5mm 10mm |

