Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
AISI 304 310S 410 Blacha ze stali nierdzewnej 3,0 mm BA HL 2b Płyta
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
304 Lustrzane blachy ze stali nierdzewnej Tytanowe złote panele o szerokości 2000 mm
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Panel ze stali nierdzewnej z tłoczoną falą wodną 0,25 mm Arkusz falisty 316L do sufitu
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-20mm |
| Szerokość: | 12000-2500mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 316L 10 mm w gładkiej krawędzi cewki 201 202 304
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 201 202 304 316L |
| Grubość: | 12,0 mm |
1,0 mm SS304 Walcowana na zimno płyta SS 304 BA Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Skończyć: | Wymóg |
1020 1018 Cewki ze stali węglowej Płyta pojemnika wstępnie pomalowana ocynkowana 0,01 mm
| Gatunek: | A36,1045,A283C,A516C |
|---|---|
| Długość: | 1-12m |
| Szerokość: | 10mm~3500mm |
5-15mm Cewka ze stali nierdzewnej SS Cewka taśmowa 202 316 Klasa 400 Seria SUS409 410 430
| Materiał: | SS 206 |
|---|---|
| Stopień: | 200 serii |
| Długość: | Żądanie klienta |
Cewka taśmowa 316l SS 0,5 mm Cewki ze stali nierdzewnej 316
| Stopień: | Seria 200, 300, 400 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekany, malowany / olejny |
| Długość: | 2000–6000 mm |
1/2 Twarda hartowana cewka ze stali nierdzewnej 301 do powierzchni sprężyny BA
| Materiał: | SS 301 |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Długość: | Żądanie klienta |
16 Gauge 1/8 "1/4 otwory 304 317 blacha perforowana ze stali nierdzewnej Ss316 blacha 3 mm
| Materiał: | 304 317 316 |
|---|---|
| Grubość: | 1,5-3,0 mm |
| Długość: | 1000-6000mm |

