Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej TISCO 8 mm 201 202 301 316L Szerokość 1200 mm
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| gatunek: | 201 202 301 316L |
| Grubość: | 8.0 lub jako twoja prośba |
Blacha ze stali nierdzewnej TISCO 201 430 904L 4x8 316l Wyżarzanie płyt
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 201 304 310S 430 904L |
| Grubość: | 3.0-15mm |
Blacha ze stali nierdzewnej POSCO Mill 316 420 430 14ga 10ga 2B Powierzchnia 304 1000 mm
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Grubość: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
Płyta ze stali nierdzewnej 310S Walcowana na zimno blacha DIN z lustrem 8k Niestandardowy rozmiar dla chemikaliów
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 310S/316L/304 |
| Grubość: | 0,1-150 mm |
Gruba blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno GB 304 0,3 - 200 mm płyta
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 18 mm 310s Blacha walcowana na zimno Niestandardowy DIN
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316 |
| Grubość: | 20-100mm |
2B 316 Blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej Dekoracyjna płyta 40 mm
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 310 316 |
| Grubość: | 20-100mm |
ASTM 201 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Inox Ss 1500 mm 304 316 409L
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Grubość: | 0,2-3,0 lub więcej niż 3,0 mm |
Blacha perforowana ze stali nierdzewnej Aisi 201 4x8 2b Hl Ba o grubości 6 mm
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
Pełna twarda blacha ze stali nierdzewnej 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | Ams5519 Stal nierdzewna Sus301 |
| Grubość: | 0,15-10,0 MM |

