Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
3,0 mm ściana 304L 316 płyta ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 201 dekoracyjna odporna na korozję
| Standard: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 304L 316 |
| Grubość: | 1,0-3,0 mm lub dostosowany |
AISI 202 410 420 2B Blachy ze stali nierdzewnej Walcowane na zimno 0,5 mm 201 Gatunek
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Taśmy ze stali nierdzewnej 3/4 cala 1mm 15mm Ss Strip do mebli
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 100mm jedno koło |
| Szerokość: | 6cm |
Arkusz SS ASTM 304 Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej HL 8K Wykończenie
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316L |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
2B 316 Blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej Dekoracyjna płyta 40 mm
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 310 316 |
| Grubość: | 20-100mm |
ASTM 201 Płyta ze stali nierdzewnej 6 mm 430 Metal z wykończeniem młyna 4 * 8 stóp
| Dostosowana szerokość: | 1000mm ~ 1500mm |
|---|---|
| Cechy: | Odporność na korozję wysoka temperatura |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Polerowana blacha ze stali nierdzewnej Dekoracyjne wykończenie lustrzane 201 316 Pvd Brushed 8K
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,1 mm-300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM Perforowana siatka ze stali nierdzewnej 0,5 Mm SS201 SS410 Lustro polerowane
| Standard: | ASTM (JIS, SUS) |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Grubość: | 0,10 mm-15,0 mm |
BA Mirror Blacha windy ze stali nierdzewnej 0,5 - 5,0 mm 316 420 310S Płyty walcowane na zimno
| Standard: | AISIDIN, EN, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| Grubość: | 0,5-5,0 mm lub dostosowane |
Arkusz SS Grubość 0,8 mm Walcowany na zimno Duplex 430 Nierdzewna jasna wyżarzona płyta
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | SUS 430 |
| Grubość: | 0,3/0,8 mm |

