Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
SS 2B Mirror Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 316Ti o długości 3000 mm
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI ASTM Duplex 1800 mm 201 2507
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201/304/316/321/904L/2205/2507 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm / 3 mm-100 mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 2,0 mm ASTM 201 304 316L Walcowana na zimno 2B BA HL 8K Wykończenie
| Standard: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 201 304 316L |
| Grubość: | 2,0 mm lub dostosowane |
Średnica 120 mm UNS S21800 Nitronic 60 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej Seria 300 do stali zaworowych
| Materiał: | Seria 200/seria 300/seria 400 |
|---|---|
| Wymiary: | 2-400mm |
| Specjalne zastosowanie: | Swobodne cięcie stali |
ASTM JIS 430 Blacha walcowana na zimno Blacha ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
ASTM A240 Płyta ze stali nierdzewnej 30 mm polerowana 430 do dekoracji
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 430 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Grubość 0,5-10,0 mm 304L 316 430 Blacha ze stali nierdzewnej z wykończeniem powierzchni 2B nr 1
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Średnica: | Dostosowane |
| Powierzchnia: | Dostosowane |
SS Mirror Finish 0,5 mm Blachy ze stali nierdzewnej 2b Wykończenie 202 304 304l Rohs
| Orzecznictwo: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Gatunek: | 202 304 304l |
| Grubość: | 0,5-1,25 mm |
Blacha ze szczotkowanej stali nierdzewnej z wykończeniem walcowanym 220 - 3000 mm 2B AISI 316 316L A240
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | 316 316L |
| Grubość: | 6/8/9/10/12mm |
Grubość 0,3-120 mm AISI 310 316 No.1 2B Blacha ze stali nierdzewnej z powierzchnią powierzchni
| Długość: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm/1219mm/1250mm |
| Grubość: | 0,3-120 mm |

