Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
16 Gauge 1/8 "1/4 otwory 304 317 blacha perforowana ze stali nierdzewnej Ss316 blacha 3 mm
| Materiał: | 304 317 316 |
|---|---|
| Grubość: | 1,5-3,0 mm |
| Długość: | 1000-6000mm |
Tisco 201 310S 3,0 mm blacha stalowa walcowana na zimno w zwoju 304 2B Powierzchnia metalowa 202
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| gatunek: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Grubość: | 3.0 -4.0 lub jako twoja prośba |
Blacha ze stali nierdzewnej SUS 304 8K TISCO walcowana na zimno 1,0 mm do dekoracji
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej TISCO |
|---|---|
| Standard: | ASTM A240 |
| Stopień: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 201 |
Astm 0,5m - 1,5m A240 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Inox 321 do płyt kotłowych Ss
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Stopień: | 304201316321310S |
| Grubość: | 2 mm-20 mm lub dostosowane |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 301 304L Płyta walcowana na zimno 304 z HL
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
11 Gauge 304 Blacha konstrukcyjna ze stali nierdzewnej 4x8 przycięta na wymiar
| Kolor: | Srebro naturalne |
|---|---|
| rozmiar klienta: | Szerokość 100-1250 mm, długość 500-6500 mm |
| Dostosowanie: | Dostosowane logo |
Blacha ze stali nierdzewnej klasy Astm 201 0,6 mm 2b Wykończenie Półtwardy nikiel chromowy
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,3-3 mm |
12,0 mm SS304 Blacha ze stali nierdzewnej Żelazo 202 Wytrawianie do wyżarzania
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 201 316L 310S |
| technik: | Walcowane na zimno |
AISI 302 303 Blacha ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno o grubości 0,15 mm
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Astm A240 0,5 mm Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Inox Ss klasy 321 do kotła
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 304 201 316 321 310S |
| Grubość: | 2mm-20mm lub dostosowane |

