Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Arkusze ze stali nierdzewnej 316l 304l Płytka spawalnicza polerowana 2200 mm
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB itp |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno, wyżarzane |
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
SGS AISI 304L 316L 410 Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm - 50 mm BA wykończona
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej JIS 316 0,3 mm wyżarzona antykorozyjnie
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316 |
| Grubość: | 0,3-1,0 mm |
317 904L Płyta ze stali nierdzewnej 16 Gauge 2B BA Powierzchnia 4x8 Lustro 100 mm
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Stopień: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Grubość: | 0,25-3,0 mm, 3,0-100 mm |
1 mm 2 mm 3 mm grubość 304 - 310s ASTM A240/ASME SA240 Gorąco walcowana cebula ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, itd. |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1500mm |
| Gęstość: | 0,12-0,2 mm |
CR Walcowana na zimno stal cewki 2500 mm AISI Gi Sheet Coil
| Stopień: | A36 / Q235B |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Długość: | 6-12 m lub w razie potrzeby |
Blacha ze stali nierdzewnej Baosteel Jisco 3mm 201 304 316 310s 2205 2b HL Mirror
| Standard: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Stopień: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| Grubość: | Cienka blacha: 0,1 mm-3 mm Gruba płyta: 3 mm-16 mm Bardzo gruba blacha: 16 mm-115 mm |
Niemagnetyczna krawędź szczeliny ze stali nierdzewnej Ss 3,0 mm 304 316 1000 mm
| Grubość: | 0,1 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF, EXW |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
201 202 304 304L 316 316 316L 430 Walcowana na zimno/walcowana na gorąco cebula ze stali nierdzewnej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
Wyrób z stali nierdzewnej walcowanej na zimno Aisi 409 202 304l 304
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nr 1, lustro, polerowanie, jasne |
| Waga cewki: | 3-8MT |

