Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
ASTM JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 1500 mm 201 316 En Standard
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Grubość: | 0,2-3,0 lub więcej niż 3,0 mm |
Astm 201 304 410 430 Węzeł ze stali nierdzewnej Ss Stal 8k 2b Nr.1 Nr.4 Lustro 4*8
| Identyfikator cewki: | 508/610mm |
|---|---|
| Waga cewki: | 3-15MT |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
305 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Blacha ze stali nierdzewnej 304l nr 4 Wykończenie nr 1 JIS 2mm 3/8"
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-5 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 500-1200mm |
2205 2507 304 Węzeł ze stali nierdzewnej walcowany na zimno na gorąco 0,5*1250mm 0,4*1000mm
| Identyfikator cewki: | 508/610mm |
|---|---|
| Waga cewki: | 3-15MT |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
310 304 Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,5 mm 304l 201 Lustro dekoracyjne
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 316L 304 201 430 310 |
| Grubość: | 0,5-2,50 |
304 S32750 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,2 mm Super Duplex
| Tolerancja: | -0,75 mm |
|---|---|
| stopień: | 304 316 410 430 s32750 |
| Grubość: | 0,2-20mm |
2205 2507 Ss Płytka 8k Lustro Płytka ze stali nierdzewnej Płytka metalowa
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
201 202 304 316 Lustro gorąco-zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej do materiałów budowlanych
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, itd. |
| Szerokość: | 600-1500 mm, można dostosować |
Warto-zimne walcowane 201 202 304 316 430 Ss Wlewy zimnowalcowane Wlewy ze stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Paski ze stali nierdzewnej o szerokości 2 cali 201 z otworami 4 mm 50 mm 304 316L 430
| Stopień: | Seria 300/400 |
|---|---|
| Waga cewki: | 1MT - 10MT |
| Długość: | Cewka |

